Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı odası ses yalıtımına ihtiyaç duyulduğunda, ses karmaşası ve yankılanmayı önlemek için duvar, tavan ve zeminde ses yalıtım malzemeleri kullanılarak tüm sorunlar çözülebilir. Darbe emici lastik levhalar ve kauçuk ses emici pedler kullanılmasına rağmen, yankıları önlemek için duvarlar ve tavan ses emici kumaşlarla kaplanmıştır. Binmek tercih edilebilir.

Toplantı odanızın güzel görünmesini istiyorsanız kumaş kaplı paneller de farklı renk ve desenlerde mevcuttur. Gerçek ses iletimini önlemek için ses yalıtımının gerekli olduğu tarafta ses yalıtım malzemesi kalın ve yoğundur. Konferans salonu olarak kullanılacak odanın ses yalıtımı yapılmadan önce bir açıklık yapılarak odaya alınan ses dalgalarının yayılma alanının belirlenmesi gerekmektedir.

Maliyetleri hesaplamak ve gerçekten iyi bir iş çıkarmak istiyorsanız bu önemlidir. Kullanılacak malzemeleri ve yapılacak işleri tanımlayarak bütçenize en uygun sonuçları sağlayan bir uygulamaya sahip olabilirsiniz. tamamlayınız.

Açılış sonrası tutanak ile birlikte adresinizde saklıyoruz. Ses yalıtım malzemesi, kaçınılması gereken gürültü ve ses oranına göre seçilir. Yüksek seviyede koruma sağlamak istiyorsanız bariyer malzemeli bir ses yalıtım malzemesi seçmelisiniz.