Tavan Ses Yalıtımı

Katlar arası ses yalıtımı çok önemlidir. Aşırı gürültü, binadaki insanlar arasında rahatsızlığa bile neden olabilir. Ses yalıtımı yapılmayan çocuklu evlerin veya genç müzikseverlerin sesi ciddi rahatsızlıklara neden olabilir. Ses yalıtımı veya ses yalıtımı Bu tür parazitleri önlemek için zeminler arasında yalıtım kullanın.

Tavan ses yalıtımlıdır. Gürültü, günümüz çevre kirliliğinin baş suçlusu olup, ciddi bir sorun olup, başta tespit edilemeyen birçok sağlık sorununa neden olmaktadır. En üst seviyeden sesi kapatın ve bu uygulamaya adanmış en üst seviyeye kadar sesi kapatın. Tavandan gelen gürültüyü önleyin. Ses yalıtımı için çeşitli ses yalıtım malzemeleri geliştirilmiştir. Bu ses yalıtım malzemeleri arasında sünger kabuklar, bariyerli sünger bant kabuklar, kalın EPDM ses yalıtım duvarları ve PVC ses yalıtım duvarları bulunmaktadır. Düz, kuru ve temiz bir tavan yüzeyine yapıştırmak için sıvı, yüksek yoğunluklu, sert bir yapıştırıcı ve yeni yapıştırılmış kalın bir sünger kullanın, sonra çelik tavanda, su boruları döşenir.

Bu, ilerde kaplanacak malzemenin düşmemesini, ses yalıtım etkisini arttırmak için sünger ile diğer malzemeler arasında boşluk bırakmamasını sağlamak içindir. Kişisel verilere bağlı kalın. Bu süreci bitirmedi. Kalın EPDM ses geçirmez duvarlar, PVC keçe ses geçirmez duvarlar veya PVC ses geçirmez duvarlar alçıpan yüzeyine kolayca yapıştırılır. 2,3 mm ile 5 mm arasında değişebilir. Bariyer kalınlığı arttıkça malzemenin ağırlığı da arttığından orta kalınlıkta bir malzeme kullanılması avantajlıdır. Çok yüksek bir ses yoğunluğunu ve düşük bir bariyer kalınlığını korumanız gerekiyorsa süngerin yoğunluğunu biraz artırabilirsiniz. Bariyer işlemi tamamlandıktan sonra alçı duvarın üzerinde ses yalıtım alanı kalmaz. Isıtma işlemi bittikten sonra yüzey istediğiniz gibi dekore edilebilir. Son olarak, üst düzey gürültü dediğimiz havadaki gürültüden kaçınma işlemi olduğunu tekrarlamamız gerekiyor. Minimum hızda yürürken ve koşarken gürültüyü önleyebilirsiniz. gerek yok. Sizler için en sık kullanılan uygulamaları derledik. Ton oranı çok yüksek değilse farklı kullanımlarımız olabilir.

Yorum yapın