Akustik Rulo Halılar İle Ses Yalıtımı

Duvardan duvara akustik halı sistemi darbe ve ayak seslerini engellerken hacim akustiği sağlamaya yardımcı olur.Ofis, çağrı merkezi, ev, sinema, kulak zarı, akustik kabin gibi birçok alanda kullanılabilir.
Ses emici rulo halı fiyatları zeminde kullanılan özel malzemelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı halılarda PVC, bazı halılarda ise sbr kauçuk levha kullanılabilir. Bu halılar farklı renk seçenekleri sayesinde ortamda gözleri yormayacak aksine mekanın daha canlı görünmesini sağlayarak darbelere karşı güçlü dayanımları olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlayabilir. Küflenmeyeceği ve ıslanmayacağı için herhangi bir sağlık sorununa yol açmaz.
Ses yalıtımlı halı zemin ses yalıtımı uygularken dikkat edilmesi gereken husus, herhangi bir marj olmamasıdır. Duvardan duvara serilebildiği için uygulaması diğer halılara göre daha kolaydır.

Uygulama yaparken zemine özel bir halı yapıştırıcısı sürüp ardından hafif bir baskı ile zemine sabitlemeniz yeterlidir. Fazlalığı gidermek ve alanı düzeltmek için maket bıçağı kullanabilirsiniz.

200 cm*30 m ölçülerindedir. Kalınlık 5 mm ile 10 mm arasında değişmektedir. Yeşil, mavi, siyah, gri, şarap kırmızısı, sarı, koyu mavi ve bej renkleri mevcuttur.

Podcast Player

Podcast Sponsor Banner

Show notes and links:

Dignissim lacus convallis massa mauris enim mattis magnis senectus montes mollis taciti phasellus accumsan bibendum semper blandit suspendisse faucibus praesent magnis ridiculus congue gravida curabitur sagittis enim magna inceptos sodales parturient.

Featured Company – websiteurl.com

Featured Company – websiteurl.com

Featured Company – websiteurl.com

Also available on