Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Kayıt stüdyosunun ses yalıtımı ve akustik tasarımı, kaydın kalitesini ve profesyonelliğini doğrudan etkiler. Ortamın sesi algılayamaması en önemli etkendir ve bu öncelikle çözülmesi gereken sorunlardan biridir. Ses seviyesini gerekli seviyeye indirmek için ses yalıtımı ve ses yalıtımı. Kayıt stüdyosunun ses yalıtımı çok önemlidir.

Ses daha iyi ve daha doğru hale getirilmeli, sesin içeriden veya dışarıdan gelmemesi için ses yalıtımı yapılmalıdır. Bu, sesin ağırlıklı olarak kayıt stüdyosuna girdiği ve akustiğin odaya yerleştirilmesinin önemli olduğu durumlarda istenmeyen bir durumdur. Bu ses yalıtımı gerektirir. Şarkıcının ton özelliklerini en üst düzeye çıkaran malzemelerden yapılmalıdır. Bu nedenle akustik süngeri doğru bir şekilde yerleştirmek için eko ve ekolardan kaçınmak için çok çalışıyoruz. Ayrıca odaya ses gelmemesi de çok önemli bir etkendir.

Duvarda,tavanda ve gerekirse yerde de kullanılabilir. Ciddi ses yalıtımı yapıyoruz.Ses yalıtımı; istenmeyen gürültüleri izole ederek, gürültünün gürültülü alanlardan çevreye yayılmasını azaltarak, sinema salonları ve kayıt stüdyolarının kullanımına uygun koşullar yaratarak yaşam ortamını gürültünün zararlı etkilerinden korumak için tasarlanmıştır.

Eko, gürültü ve akustik yerleşim gibi etkenleri ortadan kaldırmak için akustik veya akustik sünger levha kullanılabilir. Sesin iç mekana girmesi için ses yalıtım süngeri, taş yünü, Heraclite kapok, MDF, ses yalıtım pedi ve ses yalıtım süngeri veya kauçuk levha gibi malzemeler kullanılabilir. Zemine uygulanır. Dekorasyon açısından ses emici sünger ve ses emici kumaş kaplı paneller bulunduğu ortamın görünümünü bozmadığı gibi farklı bir dokunuş da katmaktadır. İsteğe göre kumaş kaplama paneller ile beyaz ve gri ses yutucu süngerlerin renk kataloğunu web sitemizden inceleyebilirsiniz.