Ortak Duvar Ses Yalıtımı

Dairenin umumi duvarlarının ses yalıtımı, duvarlar arasındaki parazit gürültüsü ortadan kaldırılarak gerçekleştirilir. Evinize en yakın duvardan gelen sesi kapatmak istiyorsanız, bir ses yalıtımı uygulamasına ihtiyacınız var.

Binada umumi duvar ses geçirmezdir. Duvarınız tünel kalıp sistemi ile tasarlanmış ve taşıyıcı bir duvar ise, gaz beton baypas küçük boyutlu ve ses geçirgenliği olan hafif gözenekli tuğla bir bileşendir. Evinizin, iş yerinizin ve ses yalıtımlı odanızın duvarlarını ses yalıtımı yaptırmak istiyorsanız teknik departmanımızla iletişime geçebilirsiniz. Ses yalıtım malzemelerinin detaylı anlatımı için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.

Genel uygulama modeli Sünger levhanın mevcut duvara yapıştırıldığını söylersek. Yüksek gürültülü ortamlarda, sünger kaseler ile birlikte ağır hizmet tipi gürültü bariyerleri kullanılmaktadır. Bu durumda sünger kase kamu duvarını kaplar. Çelik profil ile yaklaşık 5 cm boşluk bırakıldıktan sonra yüzey alçıpan ile kaplanır. Ardından ses geçirmez duvarı kuru duvara monte edin ve ardından tekrar kuru duvarla kaplayın. Bu uygulama yüksek düzeyde ses yalıtımı sağlayabilir. Çift taraflı izolasyon kullanımı, sabit yapıştırıcı seviyesine kadar ses izolasyonu gerektirir. Hızlı balta kullanımı. Uygulanması gereken yere çok fazla malzeme uygulamıyoruz ve sonrasında malzemeyi uygulamak için çok uzun süre beklemek zorunda kalmıyoruz. Firmamız tarafından üretilen ses yalıtım malzemelerinin uygulaması ve satışı.

Yorum yapın