Marin-Tekne Motoru Ses Yalıtımı

En popüler yaz tatili seçeneklerinden biri tekne ve rıhtım tatilleri düzenlemektir. Teknolojik olarak gelişmiş gemiler ve rıhtımlar bile bu gelişmeler için bazı sorunlara neden olacaktır. Bu sorunlardan en önemlisi ses sorunudur.

Tekne ses geçirmezdir, böylece konuklar rahat bir ortamda seyahat edebilir. Rıhtımın ses yalıtımı da aynı şekilde düzenlenmesi ve tasarlanması gereken bir mekandır. Rıhtımlarda ses geçirmez gemiler üzerinde başarıyla çalışarak müşterilerimizi memnun etmeye devam ederken, onlara en uygun fiyat aralığında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yaz tatilinde ise tekneler ve iskeleler tercih edilmektedir. Bu, eğlence için fırsatlardan biridir. Bu durumda, elbette, yüksek frekanslı sesler ortamda kaçınılmaz olarak rezonansa girecektir. Teknik Akustik olarak ses yalıtımı alanında müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ile vücudumuz hakkında her geçen gün daha fazla bilgi sahibi oluyoruz. Yıllarca. B. Doğru hesaplama ve ses ölçümü gibi muayene sonrası dikkat edilecek detaylar, limanda ses yalıtımı uygulamasında uygulamayı tanıtacağız. Bu, en iyi sonuçları almak için yeterlidir.

Yorum yapın