Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

İşinizi ve günlük hayatınızı etkileyen can sıkıcı seslerden biri olan jeneratör odasından gelen gürültüyü yalıtabilirsiniz. Jeneratör odası ses yalıtım ürünleri ile kaplanabilir.

Ancak bu ürünlerin jeneratörün farklı konumlarındaki titreşimden dolayı yanıcı ses çıkarmamasına dikkat ediniz, hepsi bir bütündür. Kontrol kabinli jeneratör ve jeneratör üretimi için başta endüstriyel üretim hatları olmak üzere ses yalıtım ürünleri sağlamaktayız. Ses dalgası rastgele bir spektrumda ise yani istenmeyen bir ses spektrumu ise “gürültü” olarak adlandırılır. İnsan sağlığı Gürültü, sağlık ve konfor üzerinde çok olumsuz bir etkiye sahiptir.

İşitme hasarı, fiziksel aktivite sırasında artan tansiyon gibi fizyolojik etkiler, istemsiz kas kasılması, kaygı ve diğer psikolojik etkiler gibi performansı etkileyen çok önemli bir olgudur. , Gerilim ve performans düşüşü. Kompresörler için en endişe verici durum gürültüdür ancak jeneratörün tasarımı bu gürültünün mümkün olduğunca düşük tutulması gerektiği anlamına gelir. Vidalı jeneratörler pistonlu jeneratörlerden daha sessiz çalışır çünkü pistonlu jeneratörlerdeki pistonlar silindir içinde çok hareket eder.

Yorum yapın