Emar Odası Ses Yalıtımı

MR odasının ses yalıtımı ve hastane koğuşunun MR odasının ses yalıtımı çok önemlidir. Aşırı ve aşırı gürültü hastaları ve hastane personelini etkileyebilir, işlerini etkileyebilir ve Emar odasının ses yalıtımını azaltabilir.

Antibakteriyel ses geçirmez sünger, gürültünün dışarı çıkmasını ve sağlıksız bir ortam oluşturmasını önleyebilir. Bazı durumlarda, koğuşa girerken yüksek ses çıkarmamak da önemlidir. Antibakteriyel melamin sünger bu ortamlarda ses yalıtımı için en uygun malzemedir ve melamin köpük olarak kullanılan ses yalıtım malzemesi kanserojen içermez. Emici özelliklere sahip malzemeler bazen çok yüksek seslerden kaçınamazlar.

Bu şartlar altında alanında uzman kişiler ses yalıtımında iki melamin köpüğün arasına kalın bir EPDM ses yalıtım duvarı örerek yüksek ses seviyelerini kolayca izole edebilen sessiz bir ortam yaratmıştır. Melamin köpük koğuşa, özellikle ameliyathanenin ses yalıtımına, oda fotoğrafı veya yerinde keşif yardımı ile rahatlıkla uygulanabilir. Hastanelerde gürültüden korunma, hastaların sağlığı ve sağlık personelinin verimliliği için çok önemlidir.

Yorum yapın