Asansör Dairesi Ses Yalıtımı

Asansörlerden gelen rahatsız edici gürültüyü ortadan kaldırmak için ses yalıtımı ve yalıtımı yapıyoruz. Asansör gürültüsü birçok yerde can sıkıcıdır. Örneğin bir apartman dairesinde uyumanızı engelleyebilirsiniz. Asansörlü bir daireye kurulsa bile ses yalıtım etkisi çok etkilidir. Ve ses bölgeye dağılır.

Bunu diğer herhangi bir fiziksel olayla aynı şekilde yapar. Bir parça bir engele çarptığında yansır ve diğer parça engel tarafından emilir. Bu koşullar altında etkili bir ses yalıtımı sağlanabilir. Ses, engellerle karşılaştığında ortamda yayıldığında, tıpkı diğer fiziksel olaylar gibi, davranmasının üç ana yolu vardır. Sesin bir kısmı çarptığı engel tarafından yansıtılır, bir kısmı engel tarafından emilir ve geri kalanı engelin diğer tarafına ulaşır.

Çevre güvenliğinden ödün vermeden en iyi ses yalıtımını elde etmek çok önemlidir. Ve ekipman performansı. Gürültü azaltma, gürültünün insanlar üzerindeki zararlı etkilerini en aza indirmeye yönelik önlemler de dahil olmak üzere en etkili gürültü azaltma türüdür. Yalıtım ve ses yalıtımı uygularken ses seviyesini tamamen azaltmak ve ses yalıtımını önemli bir iş haline getirmek için bu ürünler bütçenize uygun hale getirilir. 10 yıllık deneyime sahip uygulama geliştirme ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Yorum yapın