Toplantı Odası Ses Yalıtımında Dikkat Edilecekler

Toplantı odası ses yalıtımlıdır; şirketin üst düzey toplantıları ve karar alma süreçlerini hassas ve gizli bir çerçevede yapabilmesi için özel ses yalıtımlı toplantı odası hazırlıyoruz. Özel güvenlik konferans salonlarında alınan kararların veya anlaşmaların şirketin geleceği için öneminin farkına vararak, konferans salonunuzu dış dünyadan izole etmek için en kaliteli yalıtım malzemeleri ve profesyonel uygulamalar kullanıyoruz.
Ses yalıtımı ciddi ise yani içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye ses çok yüksekse konferans salonunun ses yalıtımı buna göre uygulanmalıdır. Sesin şiddetine göre malzemelerin kullanımı ücretli olarak tarafınıza iade edilecektir.
Konferans salonunda ses karmaşasını önlemek ve yankıları önlemek için ses yalıtımı gerektiğinde duvar, tavan ve zeminde ses yalıtım malzemeleri kullanılarak tüm sorunlar ortadan kaldırılabilir.

Darbe emici kauçuk levhalar ve kauçuk kaplı ses emici pedler kullanılsa da, yankıyı önlemek için duvarlarda ve tavanlarda kumaş kaplı ses emici paneller kullanmak en iyisidir. Toplantı odanıza güzellik katmak istiyorsanız farklı renk ve desenlerde kumaş paneller kullanabilirsiniz. Ses yalıtım malzemesi, yalıtımın gerçek sesin içeri girmesini önlemesi amaçlanan tarafta kalın ve sıkıdır.

Toplantı odalarınızın estetik görünümü için çeşitli renk ve desenlerde kumaş paneller ile dizayn edilebilir.

Konferans odası olarak kullanılan bir odayı ses yalıtımı yapmadan önce, odaya alınan ses dalgasının yayılma alanını kontrol etmek ve belirlemek gerekir. Bunu başarmak için konferans odasının ses yutma seviyesini iyileştirmek çok önemlidir. Maliyetleri hesaplamak ve gerçekten iyi bir iş çıkarmak istiyorsanız, bütçenize uygun, size en iyi sonuçları verebilecek bir uygulamaya sahip olabilirsiniz. Kullanılacak malzemeleri belirleyeceğiz ve toplanan kayıtları evinizde bulunduktan sonra işleyeceğiz. ses yalıtım malzemesi, önlemek istediğiniz gürültü ve gürültü oranına göre seçilir. Yüksek performanslı koruma sağlamak istiyorsanız bariyer malzemeli ses yalıtım malzemeleri tercih etmelisiniz.