Kurumsal

Albayrak Akustik, uzmanlaşmış alt yapısı ile 2006 yılında endüstriyel yalıtım alanında faaliyete başlamıştır. Firma yöneticiler indeki idealist yaklaşımın amacı ;Branşa yönelik temel eğitimin yanı sıra ,uygulama alanlarını genişleterek ileri hedeflerine bilgi, tecrübe ve birikimler ile daha verimli ve kararlı adımlarla ulaşmaktır.

Günümüzde aşılması gereken sorunları arasında olan gürültü kirliliğine karşı sistem ve teknolojinin yanı sıra inovasyon çalışmalarıyla da kendini her alanda ispat eden bir firma olma yolundayız .Çağımızın hastalığı olan stresin başlıca sebepleri gürültü karmaşasıdır. ” Yaşam alanlarınızı yaşanabilecek mekanlara dönüştürmek tek arzumuz… ”

FİRMA OLARAK İLKEMİZ ;
Öncelikli ilkemiz siz değerli işbirlikçilerimizin gürültüden dolayı çaresiz kaldığı iç ve dış mekanlarınızın tüm akustik ve yalıtım çözümlerinde , stil ve makyaj detaylarıyla oturmaktan ve yaşamaktan keyif alabileceğiniz mekanlara dönüştürmek. Çözüm odaklı olmak ve memnuniyet ilkemiz standartlarımızdandır. Ticari Ahlak Kuralımızın ve olmazsa olmazlarımızın arasında birinci önceliğimiz ” güven ve ehemmiyet’tir ”

Biz her zaman şuna inanırız :
Daha iyi hizmet , daha çok müşteri ve daha çok kazanç demektir, Daha çok kazanç , hizmet kalitesine daha çok yatırım demektir. Hizmetten kazandığımızı insana ve ülkemize yatırım yapmaktayız. Ve biz biliyoruz ki inanmak, eğer içinde özveri var ise başarmanın ‘ta’ kendisidir…

VİZYONUMUZ

Her geçen gün değişen profilinin geliştirilmesi doğrultusunda, geniş bir alana uzmanlığını taşıyabileceği yurt içi ve yurt dışı projelerinde, güçlü finansal sermayesi ve geçmiş deneyimlerinin desteği ile teknolojik gelişmelere duyarlı yaklaşımın getireceği sinerji ve değer sayesinde, şeffaf ve dinamik yapı ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektöründe iyi bilinen, değerli bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Hizmetlerinde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolayca uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile inşaat alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve müteahhitlik sektöründe en yüksek değeri sunan bir aile şirketi olarak, tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.